Specialista na svařované profily a trubky

Projektový obchodní manager pro Rakousko

Dynamická obchodní společnost hledá kandidáta na pozici "Projektový obchodní manažer" z oblastí Brno, Olomouc, Frýdek Místek.
Umíte podávat vysoké výkony? Péče o klienty je Vaší silnou stránkou? Nabízená pozice obsahuje
akvizici nových klientů, ale hlavně udržení a rozvíjení aktivit u stabilních klientů, projektů v horizontu několika měsíců.

Požadujeme: rychlost, velkou míru ochoty při komunikaci s klienty, dobré výsledky v minulých zaměstnáních, AJ slovem i písmem nutností, schopnost řešit problémy.
Nabízíme: práci v progresivní dynamické firmě zaměřené na klienty, myšlenkový růst, podílení se na dlouhodobých projektech, rozvíjení Vašich schopností stanoveným plánem.

Nabízíme individuální a kreativní přístup k řešení obchodních případů s podporou vedení. Vozidlo a vybavení samozřejmostí.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: hynek.michalek@europe1steel.com Do předmětu zprávy prosím napište kód pro pozici "POM".
Cílem naší společnosti je stát se spolehlivým seriózním partnerem s nejvyšší úrovní nabízených služeb a materiálu v oboru prodeje hutních materiálů a tím dát našim zákazníkům výhodu prosazování se na trhu.

Fakturační adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Korespondenční adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Za Olšávkou 365
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba

Obchodní oddělení:
Po - Pá 7 - 15 hod.
Obchodní zástupci:
Po - Pá 6 - 18 hod.