Specialista na svařované profily a trubky

Kariéra

Slovo majitele

V EUROPE1STEEL hledáme zkušené kolegy i zapálené osobnosti bez zkušeností , kteří chtějí rozvíjet svůj potenciál nebo uplatnit své doposud získané znalosti a zkušenosti v obchodní činnosti.

Prokáží dobré komunikační dovednosti, disponují klientsky orientovaným přístupem a k řešení problémů přistupují pozitivně.Chtějí dokázat sobě i okolí,že jsou velmi produktivní a výkonní.  

Tyto věty možná působí jako klasické, ale pokud k tomu doplníme potřebu maximální aktivity a empatie, zjistíme, že nabízené pozice v naší společnosti jsou velmi náročné.

Chci se osobně podílet na úspěchu statistik všech našich nových kolegů a věřím, že výsledkem bude spokojený zaměstnanec s prokazatelnou historií pro naši společnost.Nelze počítat s tím, že úspěšný bude každý nový kolega za první měsíc.Naším úkolem je však tohoto stavu docílit a já budu tím ,který bude maximálně Vás v tomto snažení podporovat.

Hledáme výzvy a velmi rád se seznámím s novým člověkem, který má ve svém životě výsledek a odkaz své pracovní stopy nebo ještě bez zkušeností ale s obrovskou chutí něco dokázat.

Přihlaste se do naší společnosti na níže uvedený e-mail, v každém případě Vás budeme osobně kontaktovat a konzultovat možnosti naší spolupráce.

Všem zaměstnancům EUROPE1STEEL se snažíme věnovat tu nejlepší péči. Vzhledem k tomu, že nám velmi záleží na spokojenosti našich zaměstnanců, snažíme se ke každému z nich přistupovat individuálně a usilujeme o upevňování firemní kultury.

podpis.png

facebook-logo1.png linked.png

Fakturační adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Korespondenční adresa:

EUROPE 1 STEEL s. r. o.
Za Olšávkou 365
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba

Obchodní oddělení:
Po - Pá 7 - 15 hod.
Obchodní zástupci:
Po - Pá 6 - 18 hod.